Aktif Filtre

Sektör
İletişim Türü
Ekran Boyutu
Barkod Okuyucu

Android El Terminali


Android el terminalleri küçükten büyüğe her ölçekteki işletmelerin iş süreçlerini en iyi, en kolay bir şekilde sürdürmelerini ve yönetmelerini sağlar. Android'in muazzam yeteneklerini endüstriyel yaşama taşıyan Zebra el terminalleri, üretimden depolamaya, lojistiğe, saha süreçlerinden siparişlerin dağıtımına kadar bir işletmenin her bir iş sürecine yüksek teknolojiyi katarak maliyetleri düşürür, her birimdeki personelin performansını önemli derecede artırır, olası personel hatalarının önüne geçerek hatasızlık oranını artırır, siparişlerin en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlar.

Bir işletmenin günümüzün rekabetçi piyasalarında öne çıkmak, rekabet edebilmek, kar edebilmek ve mevcut karını artırabilmek için en yeni teknolojileri kullanması artık bir ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluk haline geldi. "Endüstri 4.0" dönüşümlerini en hızlı ve en donanımlı bir şekilde gerçekleştiren, güncel teknolojileri kullanan şirketler rakiplerinin önüne geçiyor ve pazardaki pay oranlarını artırıyor ve artırmaya da devam ediyorlar. Zebra Android El Terminalleri bir işletmenin Endüstri 4.0 dönüşümlerinde ihtiyaç duyabileceği tüm el terminali donanım ve yazılımını sağlamakta ve işletmeleri teknolojik olarak ileri taşımaktadır. Bu yüzden Zebra açık ara dünyanın en çok satılan ve en çok güvenilen el terminali olma başarısını kazanmıştır. 1969 yılından beridir 4400'ün üzerinde patente sahip olan Zebra; el terminali, endüstriyel terminaller, giyilebilir terminaller, endüstriyel tabletler, RFID okuyucu alanlarında dünya lideridir. Günümüzde bütün dünyada en çok satılan el terminali Zebra MC9300 el terminalidir.

Zebra, el terminallerinde Android'in tüm gücünü, hızını ve çevikliğini kullanarak üretimin daha hızlı, daha sağlıklı yürütülmesini ve yönetilmesini sağlar. Tabi her işletmenin kendine özgü dinamikleri, çalışma standartları, fiziksel ortamı, kapasitesi vardır. Bu noktada ihtiyaçların en iyi şekilde analiz edilmesi ve en doğru ve uygun Zebra donanım ve yazılımlarının planlanması ve uygulanması en iyi sonuçları verecektir. Zebra'nın Türkiye Premier Partneri olan Zenith Barkod, 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve tecrübesiyle ülkemizdeki şirketlerin el terminali, barkod okuyucu ve barkod yazıcı, Endüstri 4.0 dönüşümü ve güncel teknolojilerin uygulanması konularında en doğru ihtiyaç analizlerini gerçekleştirmekle beraber satış öncesi projelendirme, donanım, yazılım, kurulum ve satış sonrası desteğini sağlamaktadır. Zenith Barkod, Türkiye'nin hemen her bölgesinde, Zebra Android el terminalleri ile işletmeleri geleceğe taşıyor, rakiplerinin üstüne çıkarıyor, maliyetleri azaltıyor, karı artırıyor ve iş süreçlerinin yönetimini ve takibini kolaylaştırıyor. Zebra'nın endüstriyel el terminali ve giyilebilir çözümleri işletmeniz için en doğru çözüm olacaktır.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less