Aktif Filtre

Sektör
İletişim Türü
Ekran Boyutu
Barkod Okuyucu

Android El Terminali


Android el terminalleri küçükten büyüğe her ölçekteki işletmelerin iş süreçlerini en iyi, en kolay bir şekilde sürdürmelerini ve yönetmelerini sağlar. Android'in muazzam yeteneklerini endüstriyel yaşama taşıyan Zebra el terminalleri, üretimden depolamaya, lojistiğe, saha süreçlerinden siparişlerin dağıtımına kadar bir işletmenin her bir iş sürecine yüksek teknolojiyi katarak maliyetleri düşürür, her birimdeki personelin performansını önemli derecede artırır, olası personel hatalarının önüne geçerek hatasızlık oranını artırır, siparişlerin en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlar.

Bir işletmenin günümüzün rekabetçi piyasalarında öne çıkmak, rekabet edebilmek, kar edebilmek ve mevcut karını artırabilmek için en yeni teknolojileri kullanması artık bir ihtiyaçtan ziyade bir zorunluluk haline geldi. "Endüstri 4.0" dönüşümlerini en hızlı ve en donanımlı bir şekilde gerçekleştiren, güncel teknolojileri kullanan şirketler rakiplerinin önüne geçiyor ve pazardaki pay oranlarını artırıyor ve artırmaya da devam ediyorlar. Zebra Android El Terminalleri bir işletmenin Endüstri 4.0 dönüşümlerinde ihtiyaç duyabileceği tüm el terminali donanım ve yazılımını sağlamakta ve işletmeleri teknolojik olarak ileri taşımaktadır. Bu yüzden Zebra açık ara dünyanın en çok satılan ve en çok güvenilen el terminali olma başarısını kazanmıştır. 1969 yılından beridir 4400'ün üzerinde patente sahip olan Zebra; el terminali, endüstriyel terminaller, giyilebilir terminaller, endüstriyel tabletler, RFID okuyucu alanlarında dünya lideridir. Günümüzde bütün dünyada en çok satılan el terminali Zebra MC9300 el terminalidir.

Zebra android el terminali ailesinin en yeni üyeleri olan Zebra TC26 ve Zebra TC21 terminaller, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hem gelişmiş bir el terminali hem de akıllı bir cep telefonu işlevini görmektedir. Bu yönleriyle personelin hem cep telefonu ihtiyacını karşılıyor hem de personelinizin işletme içi görevlerini sürdürmesinde etkili ve verimli bir cihaz kullanmasını sağlayarak işletme maliyetlerini düşürüyor. Depo, lojistik, ulaştırma ve taşıma, perakende, saha çalışmaları ve sağlık hizmetleri ve diğer birçok sektörde uygun maliyetli yüksek verimlilik çözümleri sağlayan bu yeni modeller Android işletim sisteminin tüm fonksiyonlarını kullanabildiği gibi Zebra´nın sektörlere ve işletmelere yönelik yazılım desteğini de içermektedir.

Zebra MC3300X el terminali de yeni bir Zebra el terminali modelidir. Özellikle son zamanlarda ve pandemi sürecinin de etkisiyle artan e-ticaret gelişmeleri ve e-ticarette hem müşteri hem de satıcı ve tedarikçilerin ihtiyaçları temel alınarak geliştirilen Zebra MC3300X Android 10 işletim sistemine sahip. MC3300 el terminali serisinin yeni nesil terminali olan MC3300X, öncüllerine ve rakiplerine göre daha sağlam ve daha hızlı olarak geliştirildi. Hem AndroidÁin dahili uygulamalarını hem de Zebra yazılımlarını yüksek performans ve hızla kullanabileceğiniz yeni nesil MC3300X ile işletmenizin gücüne güç katabilir, hız ve performansı en yüksek noktalara taşıyabilirsiniz. MC3300x el terminali, sınıfında lider 7000 mAh güçlü piliyle üç vardiya boyunca çalışabilir ve bu sayede gün boyu kesintisz bir iş süreci yürütebilirsiniz.

Zebra, el terminallerinde Android'in tüm gücünü, hızını ve çevikliğini kullanarak üretimin daha hızlı, daha sağlıklı yürütülmesini ve yönetilmesini sağlar. Tabi her işletmenin kendine özgü dinamikleri, çalışma standartları, fiziksel ortamı, kapasitesi vardır. Bu noktada ihtiyaçların en iyi şekilde analiz edilmesi ve en doğru ve uygun Zebra donanım ve yazılımlarının planlanması ve uygulanması en iyi sonuçları verecektir. Zebra'nın Türkiye Premier Partneri olan Zenith Bilgi Teknolojileri, 20 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve tecrübesiyle ülkemizdeki şirketlerin el terminali, barkod okuyucu ve barkod yazıcı, Endüstri 4.0 dönüşümü ve güncel teknolojilerin uygulanması konularında en doğru ihtiyaç analizlerini gerçekleştirmekle beraber satış öncesi projelendirme, donanım, yazılım, kurulum ve satış sonrası desteğini sağlamaktadır. Zenith Barkod, Türkiye'nin hemen her bölgesinde, Zebra Android el terminalleri ile işletmeleri geleceğe taşıyor, rakiplerinin üstüne çıkarıyor, maliyetleri azaltıyor, karı artırıyor ve iş süreçlerinin yönetimini ve takibini kolaylaştırıyor. Zebra'nın endüstriyel el terminali ve giyilebilir çözümleri işletmeniz için en doğru çözüm olacaktır.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less