Zebra TC72 El Terminali

Zebra TC72 El Terminali

Ultra Dayanıklı, Sağlamlığı Kanıtlanmış Tam Dokunmatik Android El Terminali

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
Üretim / İmalat
Personel etkinliğini ve iş verimliliğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla tasarlanmış olan Zebra TC72 El Bilgisayarı ile gerçek bir rekabet üstünlüğüne ulaşırsınız. En uç koşullarda bile dayanıklılığı test edilmiş ve sağlamlığı onaylanmıştır.
Ürün Kodu
TC72
En
3.3 inch / 84 mm
Boy
1.1 inch / 28 mm
Derinlik
6.3 inch / 161 mm
Ağırlık
376g (13.3oz)
İşletim Sistemi
Android Android 8.1 Oreo Bellek 4 GB RAM/32 GB Flaş
İşlemci
Qualcomm Snapdragon™ 660 sekiz çekirdekli, 2.2 GHz
RAM / ROM
4 GB RAM/32 GB Flash pSLC
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP67
Ekran Boyutu
4.7
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-20° C ile 50° C arası
Saklama Sıcaklığı
-40° C ile 70° C arası
Nem
%5 ile %90 arası yoğuşmasız

İÇ VE DIŞ MEKANLARDA ULTRA SAĞLAM VE EN ÜSTÜN KURUMSAL EL TERMNİNALİ

Zebra TC72 ve TC77 Android Dokunmatik El Terminalleri; iç ve dış mekanlardaki tüm çalışanlar için son derece sağlam, tamamen dayanıklı bir el terminali oluşturmak için oldukça başarılı olan Zebra TC70/TC75 Serisi ailesinin üzerine geliştirildi. Zebra TC72 ve TC77 maksimum kullanım kolaylığı sağlayan akıllı telefon ve el terminali deneyimi yaşatır. En üst düzeyde yapısal dayanıklılık, tam hücresel ağ esnekliği ve maksimum personel etkinliği için bu sınıftaki tüm diğer cihazlardan daha fazla özellik sunar.


TEKNOLOJİK GELİŞMEDE EN ÜST DÜZEY

Zebra TC72 ve TC77, maksimum bilgisayar gücü; zengin konumlandırma desteği; güç tasarrufu sağlayan daha hızlı WiFi bağlantıları, üstün barkod okuma ve yakalama özelliği; yüksek kaliteli ses; fotoğraf ve videolar için 13 MP arka kamera; video görüşmeleri için renkli 5 MP ön kamera; kullanıcıların en sık kullanılan özelliklere erişmek için oluşturabilecekleri programlanabilir tuşlar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her şeye sahiptir.


Zebra TC 72 El Terminali

EN ÜSTÜN ve SAĞLAM TASARIM

TC72 ve TC77, en zorlu koşullara yıllar boyu dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Cihaz, çizilmeye ve kırılmaya karşı maksimum dayanıklılık sağlayan Gorilla Glass dokunmatik panel ve görüntüleyici penceresi ile düşmelere, toza ve yuvarlanmaya karşı dayanıklı ve neredeyse tamamen su geçirmezdir.


DÖRT YENİ MOBİLİTY DNA UYGULAMASI

Katma değerli özelliklerde en iyisini elde edin. WorryFree WiFi ile güvenilir ve üstün WiFi bağlantıları elde edin. PowerPrecision Console ile eskimekte olan mobil bilgisayar pilleri işgücü verimliliğini etkilemeden kolayca tanımlayın ve bunlardan kurtulun. LifeGuard’dan yeni Analytics, işletim sistemi güncelleme sürecine uçtan uca çığır açan kontrol getirir. Ve StageNow'un yeni Restricted Mode’u, sektörde bir ilk olarak Google Mobile Services’e erişimi denetlemenize olanak verir.


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less