Zebra TC8300 El Terminali

Zebra TC8300 El Terminali

En Üstün Kullanıcı Deneyimi

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
Üretim / İmalat
Benzersiz ergonomiye ve en gelişmiş Android işletim sistemine sahip, depo yönetiminde çığır açıcı yeni nesil dokunmatik el terminali.
Ürün Kodu
TC8300
En
3 inch / 76 mm
Boy
2,52 inch / 64 mm
Derinlik
9,17 inch / 233 mm
Ağırlık
Taban: 17,2 oz./490 g; Paket 1: 17,6 oz./500 g
İşletim Sistemi
Android 8.1 Oreo
İşlemci
Qualcomm SnapdragonTM 660 octa-core, 2.2 GHz
RAM / ROM
4 GB RAM/32 GB Flaş pSLC
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP65
Ekran Boyutu
4
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-4° F ile 122° F/-20° C ile 50° C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile 70°C arası
Nem
%5 ile %95 arası yoğuşmasız (yoğuşmaya dayanıklılık opsiyoneldir)

EN ÜST DÜZEY KULLANICI DENEYİMİ

Dünyanın en gelişmiş kurumsal dokunmatik bilgisayar tasarımını aldık ve onu daha da iyi yaptık: yeni TC8300. İş için en gelişmiş Android platformuna sahip olursunuz; son derece hızlı uygulama performansı ve cihaz kullanılabilirliği sayesinde personele çok hızlı uygulama performansını sunar. Personele en gelişmiş kullanıcı deneyimini sunmak için gereken tüm özelliklere sahiptir, artan sayıda veri türünü yakalamayı daha hızlı ve kolay hale getirir. Güçlü yeni Mobility DNA uygulamaları sadece Zebra'nın sağlayabileceği bir değer sunar.

Zebra TC8300 El Terminali

ANDROİD'E SORUNSUZ GEÇİŞ

Android'e geçişin yarattığı tüm sorunları gideriyoruz; Terminal Emülasyonu uygulamaları kutudan çıktığı anda TC8300'te çalışır. Arka uç değişikliği veya kullanıcı eğitimi gerekmez. Tam Dokunmatik Terminal Emülasyonu (TE) yüklenmiş ve önceden lisanslanmıştır; 'yeşil ekranları' kolayca interaktif ve kullanımı kolay dokunmatik ekranlara dönüştürebilirsiniz; kodlama gerekmez.


MAKSİMUM İŞGÜCÜ VERİMLİLİĞİ İÇİM GÜÇLÜ BİR PLATFORM

Bu ultra güçlü işlemci ve büyük bellek alanı anında uygulama yanıt süreleri sunar. En gelişmiş WiFi teknolojileri ultra hızlı ve oldukça güvenilir WiFi bağlantıları sunar. En yeni Bluetooth teknolojisi, yazıcılardan kulaklıklara kadar, üstün çevresel performans sunar.


KAPSAMLI VERİ YAKALAMA ÖZELLİKLERİ

1 boyutlu, 2 boyutlu ve doğrudan parça markası barkodlarını yakalar. Ekstra Menzilli Görüntüleyici olağanüstü okuma menziline sahiptir; 3 in./7,62 cm ila 70 ft./21,4m. Bir yakınlık sensörü konforlu kısa menzilli eller serbest barkod okutma imkanı sağlar. Opsiyonel 13 MP renkli kamera, yüksek çözünürlükte fotoğraf ve videolar çeker ve zenginleştirilmiş gerçeklik desteği sunar.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less