Zebra MC9300 El Terminali

Zebra MC9300 El Terminali

Sınıfının en iyisi, en gelişmişi, en dayanıklısı ve en yeteneklisi ultra dayanıklı Zebra MC9300 Android El Terminali ile depo, üretim ve iş takip süreçlerinde mükemmeliği yakalayın.

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Zebra MC9300, dünyanın en çok satılan ve en çok güvenilen endüstriyel el terminalidir. Yeni nesil Zebra MC9300 android el terminali deponuzda, fabrikanızda, lojistik ve saha süreçlerinizde yüksek verimlilik, kolaylık ve üretkenlik sağlar. Bugüne değin üç milyondan fazla satan Zebra MC9300 serisi el terminali yüksek mesafe okuma özelliği sayesinden 21,3 metre mesafeye kadar okuma yeteneğine sahiptir.
Ürün Kodu
MC9300
En
3,5 inch / 88 mm
Boy
7,4 inch / 189 mm
Derinlik
9,4 inch / 240 mm
Ağırlık
Pil ile 26,9 oz./765g
İşletim Sistemi
Android Android 8.1 Oreo
İşlemci
Qualcomm Snapdragon™ 660 octa-core, 2.2 GHz
RAM / ROM
4 GB RAM/32 GB Flash pSLC
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP67
Ekran Boyutu
4.3
Barkod Okuma
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
Standart: -4°F ile 122°F/-20°C ile +50°C arası
Soğuk Depo:2 -22°F ile 122°F/-30°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°F ile 158°F/-40° C ile 70° C arası
Nem
Standart: %5 ile %95 arası, yoğuşmasız;
Soğuk Depo: %5 ile %95 arası, yoğuşmalı (Entegre ısıtıcılarda yoğuşmasız model)

Zebra MC9300 El Terminali ile Verimlilik ve Üretkenliği Artırın

Dünyanın farklı ülkelerinde binlerce işletmede kullanılan üç milyondan fazla Zebra MC9300 serisi android el terminali, depolarda, fabrika ve üretim tesislerinde; üretim, depolama, dağıtım ve lojistik süreçlerini düzenliyor, hatasızlığı artırıyor, maliyetleri düşürüyor ve iş takibini kolaylaştırıyor.
Günümüzde siparişleri müşterilere olabildiğince hızlı ulaştırmak daha da zorunlu hale gelmiştir. Müşteriler fiyatlarla birlikte siparişlerin kendilerine ulaşım sürelerini de çok dikkate alıyor. Özellikle eletronik ticaretin artışıyla daha çok satıcının piyasaya girmesi rekabeti artırıyor. Bu nedenle şirketlerin en iyi fiyatı sunması tek başına yeterli olmuyor, en hızlı teslim süresini sunan şirketler daha çok ön plana çıkıyor ve daha çok satış yapıyor. İşte bu noktada Zebra MC9300 el terminali Androidin de gücünü kullanarak bir ürünün üretim aşamasından satış ve sevkiyat aşamasına kadar olan süreci en iyi şekilde yönetmenizi ve takip etmenizi sağlayarak işletmenizi rakiplerinizin önüne taşır. İşletmelere kazandırdığı bu yetenekler ve kolaylıklar sayesinde Zebra MC9300 el terminali dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir kurumsal el terminalidir. Zebra MC9300 basit bir el terminali değil, en üst düzey uygulama desteğine sahip, Android platformunun tüm yeteneklerini kullanan kurumsal bir el bilgisayarıdır.


BARKOD OKUMADA EN İYİSİ

Okumak istediğiniz barkodlar nerede olursa olsun, ister en üst rafta, ister aralara sıkışmış olsun, Zebra MC9300 el terminali 7,6 cm ile 21,3 metre aralığındaki tüm barkodların hepsini başarıyla okur. Sadece barkodları değil, neyi okumaya ihtiyacınız varsa, parça adı, markası, seri numarası... Zebra MC9300 sayesinde personeliniz en zorlu işaretleri bile kolayca yakalayıp okuyabilir.EŞİ BENZERİ OLMAYAN, DİĞERLERİYLE KIYASLANAMAZ WİFİ DESTEĞİ

İşgücü verimliliği, uygulamalarınızın WiFi bağlantılarının kalitesine bağlıdır. WorryFree WiFi ile artık mesainin her anında tüm çalışanlarınıza mümkün olan en iyi WiFi bağlantısını sunabilirsiniz. Bu ücretsiz Zebra Mobility DNA aracı tüm çağrılarda neredeyse anında uygulama yanıt süresi, benzersiz dolaşım performansı ve olağanüstü ses kalitesi ve ağ tanılaması ve daha fazlasını sunuyor.


ANDROİD İÇİN ÖMÜR BOYU GÜVENLİK KORUMASI

Zebra’nın Android™ için LifeGuard™ koruması sizi güncel ve güvenli tutar. LifeGuard™ koruması MC9300 el terminalinizi hergün güvende tutmak için ihtiyaç duyduğunuz güvenlik güncellemelerini de sağlar. Sadece LifeGuard, ürünün ticari ömrü bitttikten sonra bile yıllarca güvenlik desteği sunar.

MC930B-GSCDG4RW


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less