Zebra MC9300 El Terminali

Zebra MC9300 El Terminali

Ultra Dayanıklı ve En Gelişmiş Android El Terminali Zebra MC9300 ile Depo ve Üretim Süreçlerinde Mükemmeliği Yakalayın

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Dünyanın en çok satılan ve en güvenilen endüstriyel el terminali yeni nesil Zebra MC9300 Android ile deponuzda ya da fabrikanızda yüksek verimliliği ve üretkenliği yaşayın. Bugüne kadar üç milyondan fazla satan Zebra MC90 serisi el terminali Long range okuma özelliği ile 21,3 metre mesafeye kadar uzak okuma özelliğine sahiptir.
Ürün Kodu
MC9300
En
3,5 inch / 88 mm
Boy
7,4 inch / 189 mm
Derinlik
9,4 inch / 240 mm
Ağırlık
Pil ile 26,9 oz./765g
İşletim Sistemi
Android Android 8.1 Oreo
İşlemci
Qualcomm Snapdragon™ 660 octa-core, 2.2 GHz
RAM / ROM
4 GB RAM/32 GB Flash pSLC
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP67
Ekran Boyutu
4.3
Barkod Okuma
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
Standart: -4°F ile 122°F/-20°C ile +50°C arası
Soğuk Depo:2 -22°F ile 122°F/-30°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°F ile 158°F/-40° C ile 70° C arası
Nem
Standart: %5 ile %95 arası, yoğuşmasız;
Soğuk Depo: %5 ile %95 arası, yoğuşmalı (Entegre ısıtıcılarda yoğuşmasız model)

MC9300 El Terminali ile Verimlilik ve Üretkenliği Artırın

Dünyanın çeşitli yerlerinde üç milyondan fazla MC900 Serisi el terminali, depolarda, fabrikalarda ve üretim tesislerinde üretim, depolama, dağıtım ve lojistik süreçlerini düzenliyor. Günümüzde müşteriler daha da zorlu hale gelmiştir. Hergün daha fazla sipariş verirken, siparişlerin de daha hızlı ellerine ulaşmasını bekliyor. Bunu yapabilen mobil bilgisayara sahip olan en gelişmiş ultra sağlam Zebra MC9300 el terminali, dünyanın en çok satılan ve en güvenilir Android kurumsal el terminali ve mobil bilgisayaı durumunda; ayrıca en gelişmiş Android platformuna ve en üst düzey uygulama desteğine sahip.


GELİŞMİŞ VERİ YAKALAMADA SON NOKTA

Barkodlar ister elde ister en üst raflarda veya arada bir yerde olsun, MC9300 7,6 cm ila 21,3 metre mesafeye kadar hepsini yakalayıp okuyabilir. Doğrudan parça markalarını ya da numaralarını yakalamanız mı gerekiyor? MC9300 sayesinde personeliniz en zorlu işaretleri bile kolayca yakalayabilir.EŞİ BENZERİ OLMAYAN, DİĞERLERİYLE KIYASLANAMAZ WİFİ DESTEĞİ

İşgücü verimliliği, uygulamalarınızın WiFi bağlantılarının kalitesine bağlıdır. WorryFree WiFi ile artık mesainin her anında tüm çalışanlarınıza mümkün olan en iyi WiFi bağlantısını sunabilirsiniz. Bu ücretsiz Zebra Mobility DNA aracı tüm çağrılarda neredeyse anında uygulama yanıt süresi, benzersiz dolaşım performansı ve olağanüstü ses kalitesi ve ağ tanılaması ve daha fazlasını sunuyor.


ANDROİD İÇİN ÖMÜR BOYU GÜVENLİK KORUMASI

Zebra’nın Android™ için LifeGuard™ koruması sizi güncel ve güvenli tutar. LifeGuard™ koruması MC9300 el terminalinizi hergün güvende tutmak için ihtiyaç duyduğunuz güvenlik güncellemelerini de sağlar. Sadece LifeGuard, ürünün ticari ömrü bitttikten sonra bile yıllarca güvenlik desteği sunar.

MC930B-GSCDG4RW


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less