Zebra TC52-HC El Terminali

Zebra TC52-HC El Terminali

SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN EN GELİŞMİŞ DOKUNMATİK BİLGİSAYAR

Kullanım Alanları :
Sağlık
Zebra TC52-HC Android dokunmatik el terminali ve mobil bilgisayar, oldukça başarılı Zebra TC51-HC el terminallerinin altyapısını kullanarak ve var olan yeteneklerine yeni yetenekler ve yeni özellikler eklenerek, günümüz sağlık sektör çalışanlarına en gelişmiş dokunmatik bilgisayarı ve dokunmatik el terminalini sunmak üzere geliştirildi. Personelinizin tüm hastalara en kaliteli bakımı sunmaları, klinik işbirliği ve veri yakalama özelliklerine sahip olmaları için ihtiyaç duyduğu tüm mobil ihtiyaçları Zebra TC52-HC el terminali Android'in de gücünü kullanarak sunar.
Ürün Kodu
TC52-HC
En
2.9 inch / 75.5 mm
Boy
0.73 inch / 18.6 mm
Derinlik
6.1 inch / 155 mm
Ağırlık
8,8 oz./249 g pil ile
İşletim Sistemi
Android Android 8.1 Oreo
İşlemci
Qualcomm Snapdragon™ 660 octa-core, 2.2 GHz
RAM / ROM
4GB RAM/32GB Flaş
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP65
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
14°F ila 122°F/-10°C ila 50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°F ila 158°F/-40°C ila 70°C arası
Nem
%5 ila %95 arası, yoğuşmasız

SAĞLIK SEKTÖRÜ İÇİN DOKUNMATİK TERMİNAL SİSTEMLERİNDE SON NOKTA

Sağlık sektörü personelinize, her hastaya en kaliteli bakımı sunmak için ihtiyaç duydukları her şeyi Zebra TC52-HC ile verin. TC52-HC dokunmatik terminaller ile, Android'in benzersiz kullanım kolaylığına, üstün klinik desteğine, veri yakalama ve cihaz yönetim araçlarına sahip olun. Zebra TC52-HC sürekli kullanım ve sık temizlenmek üzere tasarlanmış şık, temizlenebilir bir terminaldir.

DAHA İYİ SONUÇLAR İÇİN DAHA İYİ İŞBİRLİĞİ

Video akışı, güvenli mesajlaşma, mobil alarmlar, uyarılar ve bas-konuş özelliği dahil tüm özelliklere kutudan çıktığı anda Zebra TC52-HC ile sahip olun. Üç mikrofon, yüksek hoparlörler ve en son gürültü engelleme teknolojisi sayesinde tüm aramalarda her kelimeyi duyacaksınız.


TEKNOLOJİK GELİŞMEDE EN ÜST DÜZEY

Maksimum bilgisayar gücüne, daha hızlı ve güvenilir WiFi bağlantılarına, fotoğraf ve videolarda yüksek çözünürlük sunan 13 MP renkli bir kameraya, kurumsal barkod okuma ve daha fazlasına sahip olun. Etiketleri, barkodları ve yazıları okumayı kolaylaştıran beş inçlik büyük dokunmatik ekrana sahip olurken yapılandırılabilir yazılım tuşları ile personelin en sık kullandığı özelliklere ve uygulamalara tek dokunuşla erişmesini sağlayın.


Zebra TC52-HC El Terminali

KATMA DEĞERLİ ÖZELLİKLERDE EN İYİSİ SADECE ZEBRA'DA

Dört yeni Mobility DNA özelliği benzersiz bir değer katar. WorryFree WiFi, güvenilir şekilde üstün WiFi bağlantıları sağlar. PowerPrecision Console ile eskimekte olan mobil bilgisayar pillerinden verimliliği etkilemeden kolayca kurtulun. LifeGuard Analytics, işletim sistemi güncelleme işlemine çığır açan kontrol getirir. Ve StageNow'un Restricted Mode’u, sektörde bir ilk olarak Google Mobile Services’e erişimi denetlemenize olanak verir.


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less