Perakende Çözümleri

Mağazadan Müşterilerin Kapısına Kadar Yüksek Performans

Müşteriler artık istediklerini, istedikleri yer ve zamanda ve istedikleri şekilde almak istiyor. Zebra'nın perakende teknolojisi çözümleri personelinizin müşteri beklentilerini aşmasını destekler ve verimliliği, üretkenliği ve karlılığı artırır. Envanter takibi ve siparişlerden ürün aramaya, satış noktasına ve daha fazlasına kadar, perakende çözümlerimiz en önemli noktalarda, yani ön hatlarda daha iyi müşteri deneyimleri oluşturmanıza yardımcı olur. Zebranın barkod okuyucu ve el terminalleriyle tüm süreçleri yönetebilir, mağaza içi fiyat gör,reklam pazarlama faaliyetlerinizi zebranın yeni nesil fiyatgör cihazları ile satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Tüm Operasyonlarda Sürekli Optimizasyon

Müşteriler istedikleri zaman, istedikleri yerden alışveriş yapabilir. Operasyonlarınız ister e-ticaret ister geleneksel mağaza ister ikisi üzerinden yürütülüyor olsun, başarınız karmaşık bir her kanaldan satış ortamında müşteri beklentilerini karşılayan bir tedarik zincirine bağlıdır. Siparişler ister mağazada müşteriye teslim edilsin ister 'kapısına kadar götürülsün', Zebra'nın perakende sektörü sipariş karşılama çözümleri toplamadan raflara yerleştirmeye, teslim almadan teslim etmeye kadar, operasyonlarınızı düzene koymaya yardımcı olur ve kusursuz sipariş karşılama imkanı sağlar.

Verimliliği Tüm Süreçlere Taşıyın

Mağazanın arka tarafından, satış departmanına ve ikisi arasındaki her yerde, çalışanlarınızı etkinleştirmek ve süreçlerin verimliliğini arttırmak için mobil çözümlere gereksinim duyarsınız. Zebra'nın özel olarak geliştirilen perakende çözümleri üstün güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve tüm temas noktalarındaki varlıklar hakkında bilgiler sunmak için tasarlanmıştır; daha akıllı, daha hızlı ve daha güçlü mağaza operasyonları oluşturmanıza yardımcı olur. Arka ofiste veya anlık mağaza içerisinde Zebranın mobil printer ve el terminalleriyle anlık etiket basabilir, fiyat değişikliklerini anlık hayata geçirebilirsiniz. Zebra ZQ510 mobil printer ve Zebra TC51 Android en çok tercih edilen mağaza donanımlarıdır.


Zebra müşteri sadakat çözümleri

Müşteri Sadakatini Sağlayın

Üstünlük için rekabet edebilmek için müşterilerinize üstün bir alışveriş deneyimi, veri destekli hizmet ve envanter ve fiyatlar gibi ürün bilgileri hakkında gerçek zamanlı bilgiler sunmalısınız. Zebra'nın amaca yönelik olarak geliştirilen perakende sektörü analiz teknolojisi, performansı personelin' eline taşıyor: kişiselleştirilmiş bir deneyim sunarak müşterileri memnun etmeleri için onları donatıyor.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less