Aktif Filtre

Sektör
İletişim Türü
Ekran Boyutu
İşletim Sistemi
Barkod Okuyucu
El Terminalleri

El terminalleri; elle veya barkod/RFID okuyucusu tarafından girişi yapılan verileri işlemek, yorumlamak ya da depolamak amacıyla üretilen cihazlar bütünüdür. El terminalleri, el bilgisayarlarına verilen diğer isimdir.

Teknolojik özellikleri birbirinden farklılık gösteren el terminalleri, endüstriyel el terminalleri, barkod okuma, karekod okuma, elle işlem yapabilme gibi teknik donanımlara sahiplerdir ve bilgi transferlerinin hızlı ve pratik şekilde yapılmasına olanak sağlarlar. 

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak, her sektöre, alana ve bütçeye uygun Zebra el terminalleri sunabiliriz. Zebra Technologies’in Premier partneri olarak Zebra el terminalleri konusunda doğru adrestesiniz. Dokunmatik ekran el terminalleri, tuş takımlı el terminalleri, Android el terminalleri, Windows el terminalleri, kablolu el terminalleri, kablosuz el terminalleri, gibi seçeneklerin yanı sıra Bluetooth bağlantı destekli el terminalleri, Wi-Fi bağlantı destekli el terminalleri, ön kameralı el terminalleri, arka kameralı el terminalleri, endüstriyel el terminalleri gibi seçenekleri arasında sektörünüze ve bütçenize en uygun Zebra el terminalini sunuyoruz. 

Zebra el terminalleri hakkında detaylı bilgi için 0850 480 80 67’i arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 


Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less