Zebra MC9190-Z RFID Okuyucu

Zebra MC9190-Z RFID Okuyucu

Yüksek Performanslı, Dayanıklı ve Uzun Menzilli RFID Okuyucu

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
Üretim / İmalat
Sınıfının en iyisi RFID okuma ve hatasızlık oranını sunan yüksek performanslı, endüstri sınıfı bir el tipi RFID okuyucu ve barkod okuyucu. Sağlam, güvenilir ve ergonomik özellikleriyle, zorlu ortamlar için idealdir.
Ürün Kodu
MC9190-Z
En
4.7 inch / 11.9 cm
Boy
7.7 inch / 19.5 cm
Derinlik
10.75 inch / 27.3 cm
Ağırlık
34.35 oz / 2.147 lb (pil dahil)
973.8 gr / .986 kg (pil dahil)
İşletim Sistemi
Windows Mobile 6.5
İşlemci
Marvell PXA320 processor at 806 MHz
RAM / ROM
256 MB/1 GB
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP64
Ekran Boyutu
3.7
Tuş Takımı
Var
Çalışma Sıcaklığı
-4° F ila 122° F arası /-20° C ila 50° C arası
Saklama Sıcaklığı
-40° F ila 158° F arası /-40° C ila 70° C arası
Nem
5% to 95% arası, yoğuşmasız

DAYANIKLI UZUN MENZİLLİ RFID OKUYUCU

Zebra MC9190-Z, çok zorlu uygulamalarda ve ortamlarda kullanım için tasarlanmış yüksek performanslı, son derece dayanıklı bir RFID el tipi okuyucudur. Orta ila uzun mezilli RFID okuma uygulamaları için tasarlanmış olan MC9190-Z, ergonomik bir entegre RFID ve barkod cihazında sınıfının en iyisi RFID okuma menzili ve hatasızlık sunar. Dayanıklı form faktörü, açık ve kapalı tüm ortamlar için idealdir.

Zebra MC9190-Z rfid okuyucu reader

ÜSTÜN ERGONOMİK TASARIM

Müşterilerinizin ellerine daha fazla ürün ve kendi cebinize de daha fazla kar koymak için, neye sahip olduğunuzu ve onu nerede bulacağınızı bilmelisiniz. MC9190-Z El Tipi RFID Okuyucu, yükleme alanında ya da malzeme odasında her türlü işi hızlandırmak ve kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

UZUN MENZİLLİ PERFORMANSLA ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDİN

Müşterilerinizin ellerine daha fazla ürün ve kendi cebinize de daha fazla kar koymak için, neye sahip olduğunuzu ve onu nerede bulacağınızı bilmelisiniz. Güvenilir, uzun menzilli RFID performansı üretim, arka oda ve dağıtım envanterini daha iyi yönetmek üzere daha sık ve daha hatasız envanter sayım işlemlerine olanak verir.

DAYANIKLI VE ÇALIŞMAYA HAZIR

MC9190-Z, IP64 standartlarına uygun muhafazalıdır; bu sayede onu tozda veya yağmurda dahi kullanabilirsiniz. Yansımayan güçlü LCD ekran parlak güneş ışığında optimum okumayı ve zorlu koşullarda kullanımda güvenilir cam korumayı mümkün kılar. MC9190-Z’nin özel olarak tasarlanmış köşe tamponları, 1.8 m düşme özelliğiyle beton zemine defalarca düşmeye karşı dayanıklılık sağlar.

ZEBRA, DENEYİMLE GELİŞTİRİR VE DEĞER KATAR

MC9190-Z günümüzün en geniş ve en kapsamlı ticari ve endüstriyel sabit, mobil, el tipi ve otomatik RFID okuyucuları portföyünü sunar. Kısaca, Zebra RFID cihazları giderek daha fazla uygulamada, daha fazla sektörde ve daha fazla ülkede kullanılmaktadır. Bu da, size özel sorunları çözmek için faydalanabileceğiniz geniş bir deneyim havuzu anlamına gelir.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less