Aktif Filtre

Sektör
Ekran Boyutu
İşletim Sistemi
Barkod Okuyucu
Giyilebilir Terminaller

Giyilebilir el terminali bir işletmenin performansını çok önemli derecede artırdığı gibi verimliliğini en üst noktalara taşır, yönetilebilirliği kolaylaştırır, iş takibini hızlandırır, çalışanlara performans üstünlüğü ve müthiş kolaylıklar sunar, siparişlerin müşterilere en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlar.

Zebra'nın son derece dayanıklı ve son teknoloji ile donatılmış giyilebilir el terminalleri sayesinde işletmeler rakiplerinden daha hızlı ve daha verimli olurlar. Aynı zamanda Zebra giyilebilir el terminalleri olası personel hatalarını minimuma indirerek işletmelerin işgücü ve zaman maliyetlerini önemli ölçüde düşürür.

İster bir fabrikada, ister bir depoda, ister bir markette ya da butik bir mağazada olsun, isterse de sahada olsun Zebra giyilebilir el terminalleri çalışma ve iş hayatının her noktasında muazzam verimlilik ve kolaylıklar sağlar. Zebra'nın çığır açıcı ve en gelişmiş teknolojilerle donatılmış Giyilebilir El Terminalleri dünyasına hoş geldiniz;

ZEBRA HD4000

Zebra HD4000 Giyilebilir Ekran - Gözlükle ürünlerinizle ilgili aradığınız tüm bilgiler tam anlamıyla gözünüzün ucuna geliyor. Personele gözlük taktıklarını unutturacak kadar hafif -sadece 30 gr ağırlığında- olan bu akıllı ve endüstriyel gözlük, düşmeye dayanıklı, toz ve su geçirmez bir özelliğe sahiptir.
Hergün onlarca ya da binlerce ürünle, siparişle ilgilenen bir depo ya da sevkiyat personelinin hata olasılığını düşünün, işte bu veya benzeri senaryolarda Zebra HD4000 giyilebilir akıllı ekran, hataları ve olası problemleri en aza indirecektir. Zebra HD4000 akıllı gözlük özellikle depo, lojistik, ulaştırma ve üretim alanlarında faaliyet gösteren işletme personellerinin en çok kullanacakları bir cihaz haline gelecektir. Zebra HD4000 giyilebilir ekran gözlük

ZEBRA RS5100

Zebra RS5100 Yüzük Tipi Barkod Okuyucu endüstrinin hemen her alanında kullanılan, işleri çok önemli oranda kolaylaştıran ve pratikleştiren, hafif, güçlü ve dayanıklı bir yüzük tipi barkod okuyucudur. Hem 1 boyutlu hem de 2 boyutlu küçük ya da büyük barkodları ilk seferde kolayca ve başarıyla okuyabilen geniş bir görüş alanına sahiptir.
Zebra RS5100 Bluetooth Barkod Okuyucu personelinizi kablo bağlantılarından kurtarır. Zebra RS5100, sınıfının şarj edilmeden ardışık vardiyalarda kullanılabilen tek yüzük tipi barkod okuyucusudur; şarj cihazından uzakta ve sürekli personelinizin parmaklarında tutmak için pilleri değiştirmeniz yeterli. Standart pil tek bir şarjla 12 saat güç ve 14.400 tarama sağlayarak bir vardiyadan daha uzun süre kullanılır.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less