ZEBRA HD4000 Giyilebilir Ekran - Gözlük

ZEBRA HD4000 Giyilebilir Ekran - Gözlük

Zebra HD4000 endüstriyel gözlük-ekran; elleri serbest bırakır ve bu şekilde üretkenliği artırır, görevlerin doğru ve eksiksiz akışını ve tamamlanmasını sağlar.

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Türünün ilk örneği olan Zebra HD4000, işletmeleri geleceğe taşıyor. Zebra HD400 sıradan bir gözlük gibi gözünüze takabileceğiniz ama etrafınızdaki tüm verileri gerçek zamanlı olarak gözlerinizin önüne getiren kurumsal bir optik-ekrandır.
Ürün Kodu
HD4000
İşletim Sistemi
Android
İletişim Türü
WİFİ + BT
IP Standardı
IP67
Barkod Okuma
Tuş Takımı
Yok

ZEBRA HD4000 GİYİLEBİLİR KAFAYA MONTE GÖZLÜK

Zebra HD4000 Head-Mounted Display

Zebra HD4000 kurumsal kafaya monte ekran ile eller serbest olarak doğrudan iş akışı ve verimliliği ve hatasızlığı arttırın.

Depo personelinin her gün kaç adet ilave %100 hatasız sipariş toplayabileceğini düşünün. Her gün ekipman teknisyenlerinin kaç ilave onarım yapabileceğini hayal edin. Montaj personelinin ürünlerinizi ne kadar hızlı ve doğru bir şekilde üretebileceğini, üretim bandını veya personel sayısını artırmadan üretimi artırabileceğini hayal edin. Eller serbest yönetilen iş akışlarının gücünü siz hayal ettiniz, Zebra HD4000 ile gerçek oldu.

Zebra HD4000 giyilebilir ekran gözlük

Net, keskin görüntü kalitesi

HD4000, eşsiz renk, kontrast ve görüntü netliği ile sınıfının en iyisi şeffaf görüntüleme teknolojisi sunar. Ayrıca, odak mesafesi, başa takılan uygulamalar için optimize edilmiştir ve göz yorgunluğunu en aza indirir.

Hafif ve konforlu

HD4000, yalnızca artırılmış gerçeklik işlevselliği sunmak için gereken bileşenleri entegre eder: ekran, kamera, kafa izleyici ve mikrofon. Pil, işlemci veya WiFi veya hücresel radyo gerekmez. HD4000, 1,06 oz / 30 g'dan daha az bir oranda, giyilebilir diğer tüm kurumsal işletmelerden önemli ölçüde daha hafiftir.

Basit ve sağlam uygulama desteği

Android HD4000 SDK, birçok standart arayüzü destekleyerek, çalışanların her durumda en iyi eyleme karar vermeleri için ilgili bağlamsal bilgi sunan özel uygulamaların geliştirilmesini basitleştirir. Kullanıcılar ayrıca Android sunum modu aracılığıyla HD4000 ekranı ikinci bir ekran olarak kullanabilirler. Depodaki entegrasyonu basitleştirmek için Zebra, önde gelen Depo Yönetim Sistemi (WMS) uygulamalarıyla hızlı ve basit entegrasyon için kullanıma hazır Depo Şablonları sağlar. Kullanıma Hazır Uygulama Programlama Arabirimleri (API'ler) ayrıca herhangi bir dikey pazardaki uygulamalarla entegrasyonu kolaylaştırır.

Aerodinamik depo işlemleri

HD4000, çalışanların doğrudan doğal görüş alanlarında görsel bilgi alma yeteneğini geliştirir. HD4000'in şeffaf ekranı, eldeki görevlere görsel bir yardım sağlayarak çalışanların bir makineyi kullanma ve / veya toplama rotası iş akışını takip etme yöntemlerini geliştirmelerini sağlar. Bir kamera versiyonu ayrıca uzmanlara bakış açısı beslemesi sağlayarak onarım veya karmaşık üretim görevleri yapan işçilere rehberlik etmelerini sağlar.

Zebra HD4000 giyilebilir gözlük

HD4000 Hizmet Fırsatları - Zebra OneCare® Destek Hizmetleri

HD4000, standart beş yıllık garanti kapsamındadır. Zebra OneCare Destek Servisleri ile, hepsini garanti etmek için standart garantinin ötesine geçerek beklenmedik onarım maliyetlerini ortadan kaldırmaya ve cihazın çalışma süresini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı oluruz. Zebra OneCare hizmetleriyle müşterilerinizin tarayıcılarının en yüksek performansta çalışmasını sağlayın ve cihaz satışlarınızdan daha fazla gelir ve marj elde edin.

Zebra OneCare Essential:

  1. Kapsamlı onarım hizmetleri
  2. 3 günlük onarım geri dönüş süresi
  3. Hizmet Gösterge Tablosu
  4. Teknik destek kaynaklarına tam erişim
  5. Yazılım sürümlerini indirme ve kullanma hakları
  6. 5 yıllık kapsam

Zebra OneCare Seçimi:

Zebra OneCare Essential özellikleri, ayrıca:

  1. Gelişmiş cihaz değişimi
  2. 7/24 Seviye I desteği
  3. 5 yıllık kapsam

HD4000 Giyilebilir Ekran Gözlük Video
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less