Zebra CC6000 Kiosk Tablet

Zebra CC6000 Kiosk Tablet

EN GELİŞMİŞ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DENEYİMLERİ İÇİN 10 İNÇLİK GÜÇLÜ BİR KİOSK

Kullanım Alanları :
shopping_cart Perakende
CC6000 bugün ve gelecekte heyecan verici iş deneyimleri oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahip. 10 inç çoklu dokunmatik HD ekran yatay veya dikey olarak monte edilebilir ve interaktif uygulamalar, sunumlar ve dijital tabelalar için iyi bir kanvastır. CC6000, video sohbeti için kamera, NFC, Zebra’nın özel PRZM teknolojisi ve üstün barkod okutma teknolojisi ve daha fazlasını destekler.
Ürün Kodu
CC6000
En
10,9 inch / 27,8 cm
Boy
1,4 inch / 3,6 cm
Derinlik
7,9 inch / 20,1 cm
Ağırlık
2,16 lbs / 980g
İşletim Sistemi
Android Oreo
İşlemci
Qualcomm Snapdragon™ 660
RAM / ROM
4 GB (32 GB Flash Memory)
İletişim Türü
WİFİ + BT
Ekran Boyutu
10.1
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
32° F ile 104° F/0° C ile 40° C arası
Saklama Sıcaklığı
-40° C ile 70° C arası
Nem
%5 ile %95 arası, yoğuşmasız

MÜŞTERİ DENEYİMİNİ EN GELİŞMİŞ SELF-SERVİS İLE DÖNÜŞTÜRÜN

CC600 ve CC6000 ile en gelişmiş danışma tarzı hizmeti müşterilerinizin parmaklarının ucuna getirin. 5 ve 10 inç modelleri bulunan ve müşterilerin bekledikleri kullanışlı self-servis özelliklere sahip olan bu kiosklar, müşterilere en iyi online ve mağaza içi alışverişi sunar. En son teknoloji için desteği ve gelişmiş Android platformu müşteri etkileşimini yepyeni bir seviyeye taşırken, güçlü araçlar uygulama geliştirmeyi, entegre etmeyi, kurmayı ve kiosklarınızı yönetmeyi kolaylaştırır.

Zebra CC600 android kiosk tablet

ÜSTÜN BİR SELF SERVİS DENEYİMİ

Kullanıcılarınız ne yapmak isterlerse istesinler, CC600 ve CC6000 ile mümkün olan en iyi deneyimi sunacaklarına güvenebilirsiniz. En yeni self servis platformu: Android Oreo, ultra güçlü bir işlemci ve yüksek çözünürlüklü çoklu dokunmatik ekran ile Zebra’nın sektör lideri barkod okuma özelliklerine ve daha fazlasına sahip olun.

ESNEK GELİŞTİRME ARAÇLARI KİOSK KURULUMUNUZU MAKSİMİZE EDER

Zebra’nın Kurumsal Mobil Çözüm Geliştirme Kiti, kapsamlı bir API seti ve kodlama sürecini basitleştiren bir örnek kod ile kioskun tüm özelliklerinden yararlanmanızı sağlar; geliştirme süresini, çabayı ve hataları azaltır. Ücretsiz bir Mobility DNA aracı olan Enterprise Browser tarayıcı ile, özelliklerle dolu web uygulamalar oluşturun veya mevcut web uygulamalarınızı çalıştırın.

KURULUM VE YÖNETİMİ KOLAY

İnce tasarımı, standart VESA montajı ve Ethernet üzerinden Güç desteği, bu kioskların ihtiyaç duyduğunuz her yerde kurulumunu kolaylaştırır. Güçlü Mobility DNA yardımcı programlar ve yönetim araçlarından oluşan paketi sayesinde, bilişim departmanınız bu cihazların entegrasyonunun ve yönetiminin kolay olduğunu görecek. AirWatch veya SOTI MobiControl ile kiosklarınızı da yönetebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less