Zebra RS6000 Bluetooth Yüzük Barkod Okuyucu

Zebra RS6000 Bluetooth Yüzük Barkod Okuyucu

Hızlı, Etkili ve Hatasız Barkod Okuma Gücü

Kullanım Alanları :
Depo / Lojistik
shopping_cart Perakende
local_shipping Ulaştırma/ Taşımacılık
Üretim / İmalat
Sektörün en gelişmiş ve en dayanıklı Bluetooth yüzük barkod okuyucusu olan RS6000, rakiplerinden daha hızlı ve neredeyse dört kat daha uzağı okuma özelliğiyle öne çıkmakta ve onların neredeyse beş katı pil gücü sunmaktadır.
Ürün Kodu
RS6000
En
54 mm / 2.1 inch
Boy
33 mm / 1.3 inch
Derinlik
74 mm / 2.9 inch
Ağırlık
Tetikli, pil ile: 183 g
Tetiksiz, pil ile: 170 g
IP Standardı
IP65
Barkod Okuma
Tuş Takımı
Yok
Çalışma Sıcaklığı
-30°C ile +50°C arası
Saklama Sıcaklığı
-40°C ile +60°C arası, pil dahil
-40°C ile +70°C arası, pil hariç
Nem
%5 ile %95 arası, yoğuşmasız

SEKTÖRÜN EN GELİŞMİŞ VE EN DAYANIKLI BLUETOOTH YÜZÜK BARKOD OKUYUCUSUYLA, OPERASYONLARINIZDA VERİMLİLİĞİ ARTIRIN

Zebra giyilebilir veya el tipi mobil bilgisayarları Zebra'nın RS6000 Bluetooth yüzük barkod okuyucusuyla eşleştirdiğinizde, personelinize verimliliği bir üst düzeye taşımaları için gereken üstün teknolojiyi verirsiniz. İster yükleme alanında ister dondurucuda olsun, depoda ve imalat tesisinde güvenilir çalışma sunmak için tasarlanmış en dayanıklı yüzük tipi barkod okuyucuya sahip olursunuz.

Zebra rs6000 barkod okuyucu

BİRKAÇ SANİYE İÇİNDE TAM BİR GİYİLEBİLİR ZEBRA ÇÖZÜMÜ OLUŞTURMAK İÇİN BİR DOKUNUŞLA EŞLEŞTİRME ÖZELLİĞİ

Güçlü Bluetooth RS6000 yüzük barkod okuyucuyu, tek bir dokunuşla anında WT6000 ile eşleştirin — artık barkod taramak, cihazları bulmak için elle yapılandırmak ya da yanlışlıkla yakındaki başka bir cihazı eşleştirmek gibi durumlara son verir.

PROGRAMLANABİLİR GÖRÜŞ HATTI ÇOK RENKLİ LED PERSONEL VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIR

RS6000, barkod okuma faaliyetleri sırasında kullanıcının doğrudan görüş hattında bulunan programlanabilir LED'lerle iş hızını artıran, piyasadaki yegane giyilebilir barkod okuyucudur. Birden çok için renk desteği sayesinde, kullanıcı faaliyetini yönlendirmek için renk kodlu geri bildirim sunabilirsiniz.

ÜSTÜN BLUETOOTH GÜÇ VERİMLİLİĞİ

Bluetooth 4.0, Bluetooth'un şimdiye kadarki en hızlı ve güç bakımından en verimli versiyonunu sunuyor. Ayrıca gerekirse, Sınıf 1 Bluetooth desteği de 91.4 m'ye kadar genişletilmiş kablosuz kapsamı sunuyor.

ÇOK BÜYÜK GÜÇ ÇOK BÜYÜK VERİMLİLİK DEMEKTİR

Kurumsal mobil bilgisayar alanının lideri ve piyasada bir ilk olan giyilebilir bilgisayarların yaratıcıları tarafından sunulan Zebra'nın Tam Giyilebilir Çözümleri, bugün sektördeki en iyi eller serbest cihazlardır. Personel verimliliğini nasıl 15% artırarak personelinizi Verimlilikte Süper Kahramanlara dönüştürebileceğinizi görün.

PERSONELİNİZDEN VE GİYİLEBİLİR BİLGİSAYARLARINIZDAN DAHA FAZLA YARARLANIN.

Zebra’nın Tam Giyilebilir Çözümleri verimliliği artırarak, taramadaki sıkıntıları minimuma indirir. Piyasadaki en iyi Bluetooth yüzük barkod okuyucuya sahip Zebra RS6000, daha geniş bir menzil ve daha fazla hareket toleransıyla, ortamdan bağımsız olarak hızlı ve hatasız barkod okuma olanağı sunuyor. Ayrıca rakip cihazların beş katına kadar pil gücüyle birlikte, anında eşleştirme özelliği ve hızlı, kolay ve zahmetsiz kullanım için Wi-Fi karışımını engelleme modu elde edersiniz.
Zebra'nın çok modlu çözümüyle, personel verimliliğini 15% artırabilirsiniz; bu da tipik sadece konuşma özellikli giyilebilir cihazlardan 39% daha düşük bir orandır. WT6000 giyilebilir cihazı, RS6000 veya RS4000 yüzük barkod okuyucu, HS3100 veya HS2100 kulaklık ve TekSpeech Pro 4 yazılımımızla eşleştirerek, personelinize verimliliği bir üst düzeye taşımaları için gereken eller serbest mobil özelliği verin.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz:
expand_less